Діагностика, пошук несправностей


Вчасно проведена діагностика проводки на наявність несправностей і спроможності витримувати певну кількість навантаження – це безпека життя, економія коштів та часу. А професійно проведена діагностика в рази збільшує якість отриманих результатів.

Самодіагностика несправностей проводки

Кожен користувач електромережі звернувши увагу на наступні пункти може зрозуміти, що прийшов час скористатись послугою виклик електрика. Безпечна та своєчасна самодіагностика виглядає так:

Мерехтіння світла

Найчастіше це стає помітним у користувачів лампочками розжарювання. Не завжди це говорить про проблему з проводкою. В першу чергу, можна замінити лампочку на іншу. Якщо явище повторюється – не зволікайте з викликом спеціаліста.

Часте спрацювання автоматичних вимикачів без видимих на то причин

Автоматичний вимикач напруги не спрацьовує сам по собі. Особливо цьому явищу потрібно надати значення, якщо у побуті не використовуються потужні прилади, а він щоразу вимикає електрику. 

Нагрівання вилки електроприладів, розетки, іскріння в ній

Подібні явища не завжди є причиною стурбованості щодо електромережі. Проблема може ховатись у справності приладів. Але, якщо це відбувається спонтанно, без задіяних приладів і техніки – це вагома причина зробити виклик електрика в Києві.

Показники реле напруги (якщо воно є) вказує на проблему

При наявності даного приладу, людина може дізнатись про наявність несправності: відсутність нуля або фази, замикання жил одна на одну або на заземлюючий контакт. 

Якщо ви не маєте спеціальної освіти і достатньої кількості практики в цьому напрямку робіт – електрик на дім саме ваш варіант. 

Причини замовити роботу електрика

Насправді, причин може бути безліч. І не завжди вони у наявності проблем з проводкою. Найбільш розповсюджений приклад – це ремонт. 

Уявіть, що не була замінена попередня проводка, чи не якісно прокладена нова і після ремонту вона буде пошкоджена в середині стіни. Ви будете змушені псувати ремонт, замінювати проводку і знову проводити ремонтні роботи. А якщо це був дорого вартісний дизайнерський ремонт? Неприємна картина вимальовується.

Перерахуємо причини, чому можуть трапитись неполадки:

  • Неякісні матеріали;
  • Незнання, не компетентність в справі електрика;
  • Порушені технології;
  • Пошкоджена проводка побутовими необережними ремонтними діями;
  • Діти;
  • Вичерпаний термін придатності проводки;
  • Стрибки напруги

Професіонал своєї справи, перед початком будь-яких робіт придає достатню кількість часу, знань та вмінь для діагностики. 

Після того, як ви самостійно звернули увагу на наявність несправностей в проводці і замовили послуги електрика, він теж займається діагностикою. Але вже професійною.

Майстер електрик Київ може дізнатись про проблему в проводці глибоко в стіні, без її руйнації. Для цього вони використовують спеціальний пристрій – тестер, свої знання та навички. 

Причина, яка видима для вас (наприклад, мерехтіння ламп, вмикання автоматики відключення електромережі) не завжди пов’язаний саме з проводкою. Тому, майстер приділяє достатньо часу та вмінь для якісного виконання подальшої роботи та заощадження ваших коштів.

Як замовити електрика в Києві?

В сучасному темпі життя, важливо отримати швидку та якісну допомогу електрика. 

У вас є можливість зателефонувати з 5.00 до 23.00, або заповнити відповідну форму для зворотного дзвінка у розділі «Контакти». 

Спостерігаючи несправність, не зволікайте зі зверненнями до професіонала!

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі