Виклик і консультація електрика


Доброго Вам здоров'я! Пропоную Вам почитати статтю "Виклик і консультація електрика в місті Києві". Я працюю електриком вже понад 12 років, приїжджаю терміново протягом години на автомобілі на будь-яку адресу в Києві після телефонної розмови. Працюю щоденно з 05:00 до 23:00, також на свята і в вихідні. На моєму телефоні (+380978334032) є Viber і Telegram, куди можете цілодобово дзвонити, писати і відправляти фото і відео для розуміння Вашої ситуації.

Артем

Матеріали купую зі своїх коштів і приїжджаю вже з ними і беру з собою все для роботи. Без проблем протягом години їду і купую матеріали або перед приїздом до Вас, або одразу після діагностики на місці. Мені потрібно спочатку в телефонній розмові хоч приблизно зрозуміти суть проблеми чи задачі. На місці зроблю огляд і діагностику, пояснюю що і чому це сталося, і пропоную шляхи вирішення ситуації.  Домовляюся з Вами про прийнятну для Вас вартість робіт та матеріалів, і після цього виконую роботи. Я отримав повну вищу освіту інженера – електрика в Національному університеті харчових технологій в 2010 році, і з того часу щоденно ремонтую електропроводку.

Мінімальної вартості електромонтажних робіт у мене немає, оскільки вартість рахую на місці, виходячи із ситуації. Я виїжджаю для роботи як з маленькими, так і зі складними задачами. Як правило, я приїжджаю до людини в той же день, або через годину після дзвінка. Якщо потрібно тільки приїхати і проконсультувати, то виклик електрик на дім Київ, як і в інших суміжних майстрів, коштує від 300 грн, діагностика з консультацією (одне неможливе окремо без другого) від 300 грн, домовитися по вартості можна на місці. Безкоштовна консультація також можлива за допомогою відеодзвінка.

Я на зв’язку цілодобово.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі