Задати питання

_

F.A.Qs

Що робити коли зникло світло?

Будь ласка, опишіть по телефону, як це сталося і я запропоную шляхи вирішення цієї проблеми. Можу одразу приїхати на автомобілі в будь-яке місце Києва менше ніж за годину щоденно з 5:00 до 23:00, без вихідних. Матеріали купую або везу з собою. Несправності я знаходжу і виправляю будь-де: в старенькому загальному електрощиті під напругою, в люстрі, в розетці.

Запах проводки стоїть в квартирі, блимає світло. Підкажіть, що робити?

Будь ласка, не користуйтеся приладами, Вашою електропроводкою. Будь ласка, пам'ятайте, тільки електрик може оглядати і чіпати щиток, розетки тощо. Оскільки електрик проходить екзамени перед початком робіт. При будь-яких підозрах краще перестрахуватися і викликати профі. Можете дзвонити і писати мені цілодобово, я на автомобілі приїжджаю будь-куди в Києві менше ніж за годину разом з матеріалами, з 05:00 до 23:00, крім часу в комендантську годину.

Яку обрати люстру?

Хороший варіант - світлодіодні люстри, бо не потребують заміни ламп і зв'язаних з ними проблем в патронах для них, дають потужне освітлення, управляються з пульта. Люстри з плафонами під лампи хороші тим, що при можливому з часом блиманні світла не потрібно міняти повністю світильник, як, наприклад, світлодіодний, і можна замінювати лампи чи патрони.

Перестали розетки деякі працювати, зможете приїхати?

Завжди готовий їхати, будь ласка, напишіть телефон. Потрібно зробити огляд електропроводки. На місці зорієнтую   Вас по варіантах вирішення проблеми. 

У нас погана напруга, Ви це робите?

Будь ласка, напишіть телефон, я можу одразу виїхати. На місці я побачу, чому так відбувається і виправлю причину, причин для цього багато. Дякую, що звернулися до мене.

Допоможіть захистити прилади, кажуть є способи?

Варіант дешевше - реле контролю напруги, дорожче - стабілізатор напруги. Реле можу купити зі своїх коштів. Дякую, що звернулися.

Як ми можемо з Вами купити матеріали?

Можу завезти Вас в магазин туди і назад на своєму авто і разом обрати необхідні покупки. При невеликих покупках можу купити все зі своїх коштів, і якщо не підійде чи не знадобиться, поверну потім в магазині.

Як Ви формуєте свої ціни на роботи?

Оскільки я кожний день з 2010 року виконую ремонтні і аварійні роботи в квартирах, знаю діапазони цін від великої кількості електриків в Києві.

А Ви зможете допомогти, бо ми не можемо розібратися. У нас дива з електрикою, щось само виключається, щось без проблем працює

Так. Розберусь і виправлю. Дякую за звернення.

10 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
5 місяців тому

Доброго дня! У нас в кімнаті розетки вчора перестали працювати, а сьогодні почали знову, і чутно десь якийсь тріскіт, можна Вас запросити?

Артем
5 місяців тому
Відповісти  Андрій

Доброго дня Вам! Так, я можу виправити цю несправність, будь ласка, дзвоніть, щоб я приїхав на той час, коли Вам зручно буде бути вдома. По вартості за все, якщо Ви хочете запитати, я перед початком робіт аналізую всі дані, і пропоную перед початком робіт варіанти вирішення питання, і вартість, вже розуміючи, чи треба одне чи інше мені зробити. Дякую, що звернулися. Доброго Вам дня!

Олексій
5 місяців тому

Скільки буде коштувати підключити ЛЕД світильник точковий, та замінити всі лампи на лед в квартирі?

Артем електрик
5 місяців тому
Відповісти  Олексій

Олексій, доброго Вам здоров’я! Всі ситуації індивідуальні, я не на місці і не бачу своєї задачі, установка світильника буває кардинально різна, і 100 грн, і 400 грн, так само і з лампами, все залежить від наявних факторів, у когось світильник і лампу встановлюєш один час, у когось геть інший час. Електрики так працюють: виклик 200, установка світильника від 100, або від 400, все визначається перед початком робіт, і домовляються перед роботою. Дякую, що звернулися до мене.

Артем електрик
5 місяців тому
Відповісти  Олексій

Олексій, можете надіслати в месенджери 0978334032 фото старої люстри, яку потрібно зняти, і фото нової люстри, яку потрібно підключити, і я напишу Вам вартість своєї роботи. Дякую.

Олексій
5 місяців тому

Все добре працює. Викликали через вибивання пробки змінили на автомат не дорого. Ще й поговорили

Артем електрик
5 місяців тому
Відповісти  Олексій

Олексій, дякую, що звернулися. Міцного Вам здоров’я, миру і благополуччя!

Марина
2 місяців тому

Зникло світло вчора о 19 і досі не з’явилось. Щиток горить, лічильник працює, пробки не вибиті(

Артем електрик
2 місяців тому
Відповісти  Марина

Марина, подзвоніть мені зараз, будь ласка. 0978334032. Можу приїхати, на час, який скажете. На місці знайду причину і виправлю.

Лілія Андріївна
17 днів тому

На лічильнику горить індикатор земля