Задати питання

_

F.A.Qs

Що робити коли зникло світло?

Будь ласка, опишіть по телефону, як це сталося і я запропоную шляхи вирішення цієї проблеми. Можу одразу приїхати на автомобілі в будь-яке місце Києва менше ніж за годину щоденно з 5:00 до 23:00, без вихідних. Матеріали купую або везу з собою. Несправності я знаходжу і виправляю будь-де: в старенькому загальному електрощиті під напругою, в люстрі, в розетці.

Запах проводки стоїть в квартирі, блимає світло. Підкажіть, що робити?

Будь ласка, не користуйтеся приладами, Вашою електропроводкою. Будь ласка, пам'ятайте, тільки електрик може оглядати і чіпати щиток, розетки тощо. Оскільки електрик проходить екзамени перед початком робіт. При будь-яких підозрах краще перестрахуватися і викликати профі. Можете дзвонити і писати мені цілодобово, я на автомобілі приїжджаю будь-куди в Києві менше ніж за годину разом з матеріалами, з 05:00 до 23:00, крім часу в комендантську годину.

Яку обрати люстру?

Хороший варіант - світлодіодні люстри, бо не потребують заміни ламп і зв'язаних з ними проблем в патронах для них, дають потужне освітлення, управляються з пульта. Люстри з плафонами під лампи хороші тим, що при можливому з часом блиманні світла не потрібно міняти повністю світильник, як, наприклад, світлодіодний, і можна замінювати лампи чи патрони.

Перестали розетки деякі працювати, зможете приїхати?

Завжди готовий їхати, будь ласка, напишіть телефон. Потрібно зробити огляд електропроводки. На місці зорієнтую   Вас по варіантах вирішення проблеми. 

У нас погана напруга, Ви це робите?

Будь ласка, напишіть телефон, я можу одразу виїхати. На місці я побачу, чому так відбувається і виправлю причину, причин для цього багато. Дякую, що звернулися до мене.

Допоможіть захистити прилади, кажуть є способи?

Варіант дешевше - реле контролю напруги, дорожче - стабілізатор напруги. Реле можу купити зі своїх коштів. Дякую, що звернулися.

Як ми можемо з Вами купити матеріали?

Можу завезти Вас в магазин туди і назад на своєму авто і разом обрати необхідні покупки. При невеликих покупках можу купити все зі своїх коштів, і якщо не підійде чи не знадобиться, поверну потім в магазині.

Як Ви формуєте свої ціни на роботи?

Оскільки я кожний день з 2010 року виконую ремонтні і аварійні роботи в квартирах, знаю діапазони цін від великої кількості електриків в Києві.

А Ви зможете допомогти, бо ми не можемо розібратися. У нас дива з електрикою, щось само виключається, щось без проблем працює

Так. Розберусь і виправлю. Дякую за звернення.

13 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій

Доброго дня! У нас в кімнаті розетки вчора перестали працювати, а сьогодні почали знову, і чутно десь якийсь тріскіт, можна Вас запросити?

Артем
Відповісти  Андрій

Доброго дня Вам! Так, я можу виправити цю несправність, будь ласка, дзвоніть, щоб я приїхав на той час, коли Вам зручно буде бути вдома. По вартості за все, якщо Ви хочете запитати, я перед початком робіт аналізую всі дані, і пропоную перед початком робіт варіанти вирішення питання, і вартість, вже розуміючи, чи треба одне чи інше мені зробити. Дякую, що звернулися. Доброго Вам дня!

Олексій

Скільки буде коштувати підключити ЛЕД світильник точковий, та замінити всі лампи на лед в квартирі?

Артем електрик
Відповісти  Олексій

Олексій, можете надіслати в месенджери 0978334032 фото старої люстри, яку потрібно зняти, і фото нової люстри, яку потрібно підключити, і я напишу Вам вартість своєї роботи. Дякую.

Артем електрик
Відповісти  Олексій

Олексій, доброго Вам здоров’я! Всі ситуації індивідуальні, я не на місці і не бачу своєї задачі, установка світильника буває кардинально різна, і 100 грн, і 400 грн, так само і з лампами, все залежить від наявних факторів, у когось світильник і лампу встановлюєш один час, у когось геть інший час. Електрики так працюють: виклик 200, установка світильника від 100, або від 400, все визначається перед початком робіт, і домовляються перед роботою. Дякую, що звернулися до мене.

Олексій

Все добре працює. Викликали через вибивання пробки змінили на автомат не дорого. Ще й поговорили

Артем електрик
Відповісти  Олексій

Олексій, дякую, що звернулися. Міцного Вам здоров’я, миру і благополуччя!

Марина

Зникло світло вчора о 19 і досі не з’явилось. Щиток горить, лічильник працює, пробки не вибиті(

Артем електрик
Відповісти  Марина

Марина, подзвоніть мені зараз, будь ласка. 0978334032. Можу приїхати, на час, який скажете. На місці знайду причину і виправлю.

Лілія Андріївна

На лічильнику горить індикатор земля

Артем електрик
Відповісти  Лілія Андріївна

Лілія Андріївна, доброго Вам здоров’я! Це не бажано для Вашої безпеки. Потрібно усунути це небажане з’єднання в Вашій проводці. Мій номер телефону 097 833 40 32. У мене є безкоштовна цілодобова консультація по телефону. Виїзжаю терміново, щоденно і без вихідних, з 5:00 до 24:00.

Таня

У нас вибиває пробки при вмиканні світла у гостинній кімнаті.
Ми думаємо що справа в люстрі і проводках що відходять. Як ви вважаєте, скільки може коштувати такий ремонт?

Артем електрик
Відповісти  Таня

Тетяна, доброго Вам здоров’я! Переробити проводку і патрони в люстрі від 500 грн, на місці перед роботою зможу сказати точніше.