Ремонт, заміна розеток і вимикачів


Доброго Вам здоров’я! Я, електрик Київможу терміново приїхати, щоб відремонтувати або замінити одну чи багато розеток/вимикачів, щоденно, без свят та вихідних, з 05:00 до 23:00, за будь-якою адресою в Києві. Мені можна цілодобово зателефонувати, або зробити відеодзвінок через Viber/Telegram, і я безкоштовно надам максимально інформативну консультацію. 

Встановлення розеток: на що звернути увагу?

 Якщо розетки/вимикачі плавляться, їх замінюють.

 З досвіду використання рекомендую застосовувати розетки/вимикачі наступних фірм: Viko, Schneider electric, Lezard, Makel, Nilson, Legrand. Не рекомендую: Gunsan, UP!, HausMark, Mono, ElectroHouse. Якщо плавиться розетка, яка знаходиться всередині рамки, спільної з іншою розеткою, то замінювати її слід розеткою тієї ж серії і тієї ж фірми, яка була, бо інакше разом їх не встановиш під однією рамкою. Для того, щоб зорієнтувати Вас у вартості робіт «монтаж розеток ціна» та матеріалів, розібратися у Вашій ситуації, визначитися, які саме матеріали я повинен придбати, Ви можете на мій номер телефону +380978334032 через Viber/Telegram відправити декілька фото розеток, відеодзвінок чи відеозапис з коментарями і я протягом години куплю все необхідне зі своїх коштів та протягом ще однієї години приїду з усім до Вас.

Якщо розетки/вимикачі поплавились або без ознак плавлення перестали працювати, я, крім можливої їхньої заміни, при потребі знайду, перевірю і відремонтую проводку і місця з’єднань проводки в щитку і стінах без пошкодження зовнішнього вигляду стін. Якщо на місці виявиться, що немає потреби щось замінювати, я не візьму за цей матеріал гроші і поверну його в магазині, або він залишиться в упаковці для майбутніх ситуацій. Часто розетки хитаються, але я знаю, як робити, щоб вони були надійно зафіксовані, навіть якщо вони встановлені в радянський широченний підрозетник.

Встановлення розеток і вимикачів ціна в Києві: на що орієнтуватись?

 Виклик і заміна розетки в Києві коштує від 400 грн. Зі мною можна домовитися про вартість. Якщо вдома щось в електриці підозріло працює або плавиться, достатньо до скорого приїзду спеціаліста, в поверховому чи квартирному щитку вимкнути пробку або автомат, не користуватися електроприладами, не ремонтувати самому. Будьте здорові! Радий Вашим зверненням!

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі